MDI poszerza współpracę z Artistry
Kopiuj tekst
MDI poszerza współpracę z Artistry

MDI poszerza współpracę z Artistry

Od 1 stycznia 2017 agencja reklamowa MDI prowadzi nadzór nad komunikacją na platformie Facebook marki Artistry w Europie.

Artistry to jeden z światowych liderów branży beauty, który ze swoją komunikacją na Facebooku każdego dnia dociera do fanów w ponad 23 krajów w Europie. Agencja Reklamowa MDI będzie zajmować się całościową obsługą marki w tym kanale – planowaniem codziennej komunikacji na poziomie wizualnym oraz tekstowym oraz administrowaniem fanpage’a.
O wyborze agencji zadecydowało między świeże strategiczne podejść oraz dogłębne zanurzenie się w potrzebach szerokiej grupy odbiorców.

Największym wyzwaniem na etapie tworzenia propozycji nowej komunikacji Artistry na Facebook, było odpowiedzenie sobie na pytanie – jak na jednym fanpage’u rozmawiać o pięknie i ponad 400 kosmetykach z kobietami w całej Europie?

Małgorzata Wasyl, Senior Copywriter, Agencja Reklamowa MDI

Odpowiedzią na to pytanie była nowa strategia, która została oparta o autorski program MDI dedykowany komunikacjom marek na Facebook. Efekty współpracy agencji z marką podziwiać można na fanpage’u Artistry Europe.
nowa komunikacja marki Artistry w SM

nowa komunikacja marki Artistry w SM

Artistry jest jedną z najlepiej sprzedających się kobiecych marek kosmetycznych na świecie, oferujących produkty do pielęgnacji skóry oraz kosmetyki do makijażu. Od ponad 60 lat marka Artistry nieustannie przesuwa granice piękna, umożliwiając kobietom na całym świecie odkrycie własnej, niczym niezakłóconej urody.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.