CARING BY NATURE FOR YOUR FAMILY
Kopiuj tekst
CARING BY NATURE FOR YOUR FAMILY

CARING BY NATURE FOR YOUR FAMILY

Agencja Reklamowa MDI Group przeprowadziła kampanię reklamową skierowaną do odbiorców 23 krajach

Krakowska agencja reklamowa MDI Group rozpoczęła współpracę z Amway, jedną największych na świecie firm z sektora sprzedaży bezpośredniej. W efekcie tej współpracy w czerwcu tego roku wystartowała kampania CARING BY NATURE FOR YOUR FAMILY promującą wprowadzenie nowych linii kosmetycznych marki G&H.

Zakres działań

Zakres działań agencji przy aktywacji kampanii obejmował: zaproponowanie koncepcji kreatywnej, produkcję materiałów reklamowych, prowadzenie kampanii w kanałach Social Media oraz stworzenie filmowego spotu reklamowego. W jego realizacji wzięła udział firma produkcyjna Muchas Gracias.


Przebieg kampanii

04-07-17-Podstrona-MDI_08.jpg
Trwająca od kwietnia do września 2017  kampania miała na celu przybliżenie konsumentom nowych linii produktów kosmetycznych. Komunikacja miała charakter edukacyjno-wizerunkowy. Odbiorców edukowano o znaczeniu odpowiedniej pielęgnacji skóry dopasowanej do indywidualnych potrzeb kobiet, mężczyzn i dzieci. Do udziału w kampanii zaangażowano influencerów z całej Europy, w Polsce były to m. in. blogerki Perfumella i Anna Racis.

O produkcie

04-07-17-Podstrona-MDI_27.jpg
Kosmetyki G&H to marka łagodnych dla skóry, tworzonych ekologicznymi metodami kosmetyków. Składa się z trzech linii odpowiednio dobranych produktów, z których każdy odpowiada za inny aspekt pielęgnacyjny skóry – Protect+, Refrefresh+ i Nourish+. Zmodernizowanie wyglądu opakowań oraz dodanie nowych produktów do każdej z linii, stanowiło punkt wyjścia dla nowej komunikacji tej marki.

Efekt kampanii

Ze względu na międzynarodowy zasięg kampanii dokładaliśmy wszelkich starań, by zbudować uniwersalny przekaz, który trafi odbiorców o różnorodnym podłożu kulturowym. Udało nam się to osiągnąć, dzięki stworzeniu emocjonalnego przekazu, odwołującego się do rodzicielskich uczuć. Osiągnęliśmy zamierzony efekt, co widać po pozytywnej reakcji odbiorców z 23 krajów Europy.

Daniel Bielański, Head Creative, Agencja Reklamowa MDI Group

Agencja reklamowa MDI Group współpracuje także przy promocji innych produktów z szerokiego portfolio firmy Amway. Jest odpowiedzialna m. in. za komunikację w Social Media marki Artistry Europe.
Spot reklamowy G&H

Spot reklamowy G&H

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.